היתרונות של בגדי סימלס

  • פחות תפרים.
  • צמצום הבזבוז במהלך הייצור.
  • ללא הגבלת אפשרויות עיצוב. מכונת הסריגה המעגלית סורגת את כל המרקמים השונים המעוצבים מראש.
  • ייצור יעיל ופחות עבודה ידנית. מכונת הסריגה המעגלית סורגת טייצים תוך פחות מ-10 דקות.
  • מבחר גדול של חוטים בעלי תכונות טכניות. ניתן להשתמש גם בסיבים טבעיים.
  • טכנולוגיה בפיתוח.

שימושים של בגדי סימלס

בגדי אימון סימלס הם רכים, בעלי התאמה טובה ומרגישים נוחים להפליא על העור. עבור אנשים עם דרישות גבוהות לנוחות וחופש תנועה, סימלס הוא בגד האימון הטוב ביותר.

 

אנו מייצרים טייצים ללא תפרים וחולצות סימלס לכל פעילות גופנית. זה כולל אימוני כוח, ריצה ויוגה. לכן בחרנו להשתמש בחומרים בלעדיים שהופכים את הבגד לנוח במיוחד. בגד סימלס הוא קל, רך ומנדף לחות ביעילות. אבל, אפילו בגד זה שנחשב לטוב ביותר צריך להיות מטופלים כראוי. למשל, אם אתם עושים פעילויות הכרוכות בחיכוך נגד חפצים או משטחים, אנו ממליצים להשתמש במשהו אחר מלבד טייצים סימלס. אנו ממליצים על טייץ עבה יותר אם אתם הולכים לסשן קרוספיט קשה.

 

בגדי סימלס לא אוהבים לבוא במגע עם סקוטש, טפרים של בעלי חיים או חפצים חדים אחרים. אלה עלולים להזיק לבד. אם תשמרו עליהם היטב, בגדי ספורט לנשים אמורים להיות מסוגלים להעניק לכם הרבה חוויות נוחות ומפגשי אימון טובים לאורך זמן.

תחתונים וגרביים סימלס

בעבר, מכונות סימלס שימשו בעיקר לייצור גרביים ותחתונים. גרביים מיוצרות באותו אופן כמו בגדי סימלס ללא תפרים, אבל הם נגזרים ותפורים בצורה שונה. המכונה המייצרת גרביים היא גם מכונת סריגה מעגלית, רק הרבה יותר קטנה.

טייצים סימלס

אנו מציעים מגוון רחב של טייצים סימלס לאימונים על מנת לספק את צרכי הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. השונות טמונה בין היתר בצבע, בהתאמה ובעובי הבד. לא משנה איזה דגם מתאים לך יותר, כל הטייצים שלנו עשויים מחוט ניילון 6.6 עם חוטים עדינים במיוחד שהופכים את הטייץ נוח לאימון.

חזיית ספורט סימלס

בין המבחר שיש לנו של חזיות ספורט יש גם כמה סימלס. עם העיצוב הפשוט והמשובח ללא תפרים, אנו ממליצים על חזיות אלה לאימון בעצימות נמוכה עד בינונית.

דילוג לתוכן