כיצד לתקן גדר פרטיות מעץ?

אנחנו שונאים גדרות פרטיות שבורות שנותנות לשכנים מציצים להרוס את זמן המסיבה שלנו. הנה כמה טיפים לתיקון גדר פרטיות מעץ על ידי קבלן גדרות.

 

אם אתה בעל בית עם חצר אחורית גדולה, בטח גילית שמדי פעם אתה צריך להבין איך לתקן גדר פרטיות מעץ. אתה לומד ששמירה על כל סוג של גדר עץ מתוחזקת היטב היא חיונית. לא רק שגדר הפרטיות מעץ שלך שומרת על מראה הבית שלך במיטבו, אלא שגדר פרטיות יכולה גם לעזור לשמור על בטיחות הבית שלך.

 

אם גדר הפרטיות מעץ שלך פגומה מעט, תצטרך לבצע תיקונים חיוניים. אז איך מתקנים גדר פרטיות מעץ? הנה כמה טיפים מהמומחים כדי להתחיל.

היכן להתחיל בתיקון גדר פרטיות מעץ

לפני תחילת פרויקט תיקון גדרות עץ, בדוק את כל הגדר שלך כדי לראות עד כמה הנזק גדול. אמנם הנזק עשוי להיראות בתחילה כבעיה קלה, אך הבעיה עשויה להיות נפוצה יותר.

 

כלונסאות בודדות רקובות, למשל, עשויות להיראות כבעיה בודדת. עם זאת, ייתכן שהריקבון התפשט אל כלונסאות הגדר השכנות או חברי התמיכה. ייתכן שתוכל לתקן גדר פרטיות מעץ המושפעת מריקבון. עם זאת, בדיקה נוספת תגלה האם תצטרך להחליף את הגדר.

תיקון עמודי הגדר

עמודי הגדר שלך אחראים לתמוך בכל הגדר. אם כמה עמודים משתחררים או מתחילים להתנדנד, הם עלולים לאיים על שלמות המבנה של הגדר כולה. אתה יכול לתקן עמוד רופף על ידי הנעת כמה טריזים מטופלים בלחץ סביב בסיס העמוד. אם הכפור דחף את העמודים כלפי מעלה, הורד אותם בחזרה למטה באמצעות פטיש.

 

אם הגדרתם את העמודים שלכם בלכלוך, השתמשו בבטון כדי לספק בסיס מאובטח. אתה יכול לעשות זאת על ידי הצמדת פלטות עץ באופן זמני לעמוד. לאחר מכן, חפרו חור בקוטר של 8 עד 12 אינץ' מסביב לבסיס העמוד. יוצקים בטון לתוך החור הזה, כך שהוא יעלה מעל פני הקרקע. השתמש במכתש כדי לעצב את פני השטח שלו כך שמי גשמים יוכלו לברוח מעמוד הגדר.

 

אם העמודים שלך כבר בבטון, חזקו את הבסיס. דופק את הבטון בפטיש, ואז הוסף 6 אינץ' של בטון טרי.

 

ייתכן שתוכל לשמור עמודים שנרקבו או נרקבו על ידי הברגת עץ חדש על העמוד. אתה יכול לחלץ עמדת גדר שיש לה בסיס רקוב על ידי תקיעת עמודים קצרים יותר לידו לתוך האדמה. הברג את העמודים יחד, העביר את הברגים דרך אזורי עץ מוצקים. לבסוף, קח מסור יד כדי להסיר את חלק העץ המרוקב.

החלפת עמודי גדר לא תקינים מבחינה מבנית

נתק קטעי גדר לא תקינים מבחינה מבנית מהעמודים שלהם. הוצא את הציפורניים מהדקות את העמודים והמחרוזות יחד. הנף החוצה את חלקי הגדר והשען אותם על קוביות עץ. לאחר שעשית זאת, החלף את העמוד הפגום.

שמירה על הגדר שלך במיטבה

אם הגדר שלך עדיין במצב טוב, אתה יכול לעשות כמה דברים כדי להבטיח שהיא תיראה במיטבה. הסר כל פסולת, כגון מקלות ועלים, שנערמו כנגדו. כמו כן, חפור תעלה עבור שביל ניקוז מתחת לגדר שלך. אם יתאספו מים מתחת לבסיס הגדר, בהכרח יתרחש נזק כלשהו מהרטיבות. מלאו את התעלה באבן כתוש או חצץ.

 

מים עלולים גם להיכנס לראשי עמודי הגדר אם אתה יכול לראות את גרגר הקצה. כתוצאה מכך, הם יסדקו או ירקבו בטרם עת. חותכים את כל קצוות העמודים בנטייה או מעליהם כובעי מתכת או עץ. הגנה על החלק העליון של העמודים תדחה מי גשמים ותגדיל את חיי העמודים.

 

הקפד לצבוע או להכתים את הגדר שלך באופן קבוע. טוב מוגן היטב לטווח ארוך, כך שלא תצטרך לתקן גדר פרטיות מעץ לעתים קרובות מדי.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://www.gotlieb.co.il/.

דילוג לתוכן