ארנק RFID

כיצד פועלת הגנת RFID?

רחפנים, כייסות דיגיטלית וגניבה ללא מגע הם נושאים שבטח שמעתם עליהם בשנים האחרונות. אנשים שארנקם מתרוקן מבלי שהם כלל מודעים לכך.

 

בעוד שבעבר גנבים נהגו לצאת לרחוב כדי לגנוב את ארנקכם בלי משים, המצב שונה מאוד כיום. עם הופעתו של התשלום ללא מגע ותשלומים באמצעות אפליקציות, פושעים מתכננים דרכים חכמות כדי להיות מסוגלים לבזוז את חשבונכם בלי שתשימו לב לכך. בפוסט הזה תקראו הכל על הגנת RFID, כיצד פועלים כייסים דיגיטליים, איך שילבנו הגנת RFID במוצרים שלנו ונשתף 4 טיפים חשובים כיצד למנוע כייסות דיגיטלית.

כיצד פועלים כייסי דיגיטל?

אנו כמובן יודעים הרבה יותר על תיקי עור ואביזרים מאשר על כייסות דיגיטלית, ובכל זאת אנחנו רוצים להראות לכם בקצרה כמה פשוט וקל עבור פושעים להגיע לכסף שלכם. אתם הכי פגיעים כשאתם שומרים את כרטיסי האשראי שלכם במעיל או בכיס. עבריינים יכולים למשוך סכום מחשבונכם באמצעות מכשיר תשלום נייד רק על ידי עמידה קרובה אליו. במטרו, בחשמלית או באוטובוס.

 

אמנם מדובר בכמויות קטנות יחסית (בסכומים גדולים עליכם להזין את הקוד שלכם), אך עדיין חבל על הפרוטות שהרווחתם קשה! למרבה המזל זה מאוד פשוט למנוע את כל הסבל הזה. שמרו את כרטיסי האשראי שלכם בארנק כרטיסים RFID.

מהי הגנת RFID?

כמעט בכל הכרטיסים שלכם משולב שבב RFID. שבב זה מאפשר לכם לבצע תשלום ללא מגע. זה סופר נוח. עם כניסתו של תשלום ללא מגע, גופים שונים כמו איגוד הצרכנים ובנקים שונים כבר הזהירו מפני תופעה חדשה: כייסות דיגיטלית.

 

עד מהרה הופיעו הארנקים והכיסויים הראשונים שסביבם נייר אלומיניום. נייר אלומיניום מפסיק את הקרינה ומונע תשלום ללא מגע. זמן לא רב אחר כך נמכר הארנק הראשון עם הגנת ה-RFID. הגנה זו התפתחה עד כדי כך שניתן לשלב אותה בארנקים באמצעות נייר כסף.

 

בואו נסתכל על כמה עובדות בנוגע להגנת ה-RFID שאנו משתמשים בה:

 

  • סרט נייר כסף דק במיוחד עוצר את הקרינה. עובי הסרט הזה הוא 100 מיקרון (דק פי 12 מנייר אלומיניום ופי 100 מנייר הדפסה!).
  • סרט זה עומד במלואו בתקן REACH.
  • פותח במיוחד להגנה על גלים אלקטרומגנטיים ומציג את כל התדרים הרלוונטיים עם טווח של 125 קילוהרץ LF עד 13.56 MHz HF.
  • נייר הכסף משולב בצורה בלתי נראית בחלק הפנימי של ארנקי העור שלנו.

 

מלבד העובדה שכל ארנקי העור שלנו מצוידים בהגנת RFID, תוכלו לזהות אותם בקלות בחנות האינטרנט שלנו על ידי לוגו RFID. גם מבפנים כל ארנק RFID מסופק עם לוגו RFID.

הטיפים שלנו

  • האם ברצונכם למנוע מפושעים לקחת כסף מחשבונכם ללא תשומת ליבכם? הקפידו לשמור את כרטיס האשראי בארנק RFID! אין לוגו RFID בארנק או על הכרטיס שלכם? הוא לא מצויד בהגנה הזו.
  • חסמו תמיד את התצוגה בעת הזנת הקוד שלכם. ברגע שעבריינים מצליחים להשיג אותו, הם יכולים לגשת לסכומים גדולים יותר באופן דיגיטלי.
  • האם עדיין יש לכם ספקות לגבי בטיחות התשלום ללא מגע? חדלו ממנו. אינכם חייבים לשלם כך אם אתם לא מרגישים בטוחים.
  • ניתן גם להוריד את המגבלה היומית לתשלומי כרטיסי אשראי. בדרך זו אתם מגבילים את הנזק למקרה שהם כן מצליחים להגיע אליכם.
דילוג לתוכן