הדרך הטובה ביותר לחסוך בחיתולים למבוגרים ואספקת בריחת שתן אחרת

דמיין שיש לך יותר כסף להוציא על דברים מהנים כמו חופשות, בגדים, אלקטרוניקה, סרטים ועוד. למרות שמוצרי בריחת שתן הם הכרח רפואי, רוב תוכניות הביטוח הפרטיות אינן מכסות או מחזירות עבור אספקה ​​כזו. פירוש הדבר שמבוגרים משלמים 100% עבור רפידות הבריחה הדרושות שלהם וחיתולים למבוגרים.

 

אספקת בריחת שתן יכולה לעלות בקלות מעל 200 עד 300 דולר לחודש לכל הפחות, על פי ניהול ומניעת פצעים. קשישים מוצאים במיוחד שהכנסות הפנסיה הקבועות שלהם אינן יכולות לתמוך בעלויות של ציוד רפואי נדרש.

 

קשישים אשר זכאים לקבלת החזר עשויים להיות מוחזרים באופן חלקי. לכל מדינה יש הנחיות ותקנות משלה להחזר מוצר עבור בריחת שתן, כך שזה תמיד טוב לבדוק. בעלי הכיסוי הבריאותי של מינהל הוותיקים (VA) עשויים להיות זכאים לקבל חיתולים ומוצרים למבוגרים.

 

אם אתה או מישהו שאתה מכיר מנהלים בריחת שתן, יתכן והרבה מההכנסה הפנויה שלהם הולכת לעלות של חיתולים למבוגרים ואביזרים אחרים. במאמר זה נספק דרכים לנסות ולתקצב וכן לחסוך במגוון מוצרי בריחת שתן כמו חיתולים למבוגרים, משיכות משיכה, רפידות, ספינות ועוד.

 

ערכו הערכת צרכים

ראשית, חישבו עלויות וצרכים על ידי קביעת כמות החיתולים המשמשים מיום ליום. שנית, בדקו את איכות החיתול / התחתונים הנוכחיים בהם משתמשים. שלישית, שאל אם יהיה צורך בכל כך הרבה חיתולים או משיכות אם נעשה שימוש במוצר איכותי יותר. רביעית, נסה חיתול פרימיום, משיכה, כרית, תוחם או מגן, המציעים פי 3 את הספיגה של מותגי קמעונאות ופחות שימוש בחיתולים, חוסכים כסף ומספקים שקט נפשי.

 

פריטי פרימיום מציעים ספיגת זמן ארוכה יותר, מה שמקטין את הצורך בחיתולים מרובים ומבטל הכפלות. קבע את צרכי החיתול על ידי שאלת הדברים הבאים:

 

  1. כמה ספיגה נדרשת? קל, בינוני או כבד?

 

  1. מה התקציב בשבוע לחיתולים / מוצרי ספיגה?

 

  1. האם יש צורך בגודל מיוחד?

 

  1. איזה חומר עובד הכי טוב ועדין על העור? פלסטיק או דמוי בד?

 

  1. אילו תכונות אחרות חשובות? שומרי נזילה, אזורי נחיתה?

 

חיתולים למבוגרים, עדינים על העור ומציעים זרימת אוויר טובה, יכולת נשימה, יכולת הנדפה ושליטה בריח. חלקם אפילו כוללים מגיני נזילה.

 

ראה להלן כיצד לקבוע את הכמות הדרושה וללמוד מדוע עדיף כלכלית להוציא כסף על מותגי פרימיום ולא על חלופות זולות יותר.

חשב כמה חיתולים יש צורך

כמה חיתולים ו / או מוצרי ספיגה יש צורך להישאר יבשים?

 

חיתולים הדרושים ליום = NUMBER

 

כמה חיתולים נדרשים בשבוע = NUMBER x 7

 

כמה חיתולים נדרשים לחודש = NUMBER x 30

 

לדוגמה, אם המספר הוא 6:

 

חיתולים הדרושים ליום = 6

 

כמה חיתולים נדרשים בשבוע = 6 x 7 = 42

 

כמה חיתולים נדרשים לחודש = 6 x 30 = 180

 

אז האדם המסוים הזה ישתמש ב -180 חיתולים על בסיס חודשי.

דילוג לתוכן