המדריך השלם לביצוע קריינות לסרטון שלכם

קריינות היא פיתרון פופולרי לחששות של יצירת וידאו בארגון. עם זאת, חשוב להבין שזה אינו יכול להיות הכל בתמיכה בהצגת מידע. הסרטון – ללא הקריינות – אמור להיות קמפיין שיווקי עצמאי בפני עצמו.

 

כשאנו אומרים שלעסק שלכם צריכים להיות שם ופנים בענף, אנו נותנים לזהות הזו קול עם קריינות וידאו. עכשיו, זה לא יושב טוב אם הקול הזה לא מתאים להילה שיצרתם, נכון?

 

כך תוכלו לשפר את תקני האודיו שלכם עבור קריינות בוידאו.

 

  1. תסריט ואישור

זכרו: הלקוח מחזיק בכרטיס הניצחון כשאתם מציגים לו את יצירת המופת של הוידאו שלכם. הסרטון אינו קשור להצגת מיומנויות ההקלטה או העריכה שלכם; עליו ליצור תקשורת יעילה דו כיוונית. אלא אם כן הסרטון מדבר ממש אל הצופים, זהו בזבוז חסר זמן ומאמץ חסר משמעות.

 

המפתח להצלחת הקריינות שלכם הוא להפוך אותו לאיזון הנכון בין רשמי למזדמן. אתם לא רוצים להישמע מתוסרטים או מבולבלים לחלוטין. הפכו את הקריינות לטבעית. זו הסיבה שתצטרכו תסריט שעבר עדכון יסודי. תסריט כמעט מושלם יועיל כשאתם מתחילים להקליט.

 

  1. חפשו את הכישרון בפנים

דבר אחד שכל השנים של עבודה בענף שיווק הוידאו לימד אותנו הוא שעליכם להשתמש בצוות הפנימי שלכם כארגז הכלים. לפני שאתם מחפשים עזרה במקום אחר, חפשו את הכישרון האמיתי בצוות שכבר יש לכם. לרוב, תמצאו קול שמתאים לדרישתכם.

 

אם אתם עדיין מבולבלים לגבי מה שאתם מחפשים, זה יתבהר ככל שתסיימו עם הסטורי בורד שלכם. זה יעזור לכם להציב קו עלילה בפרספקטיבה ותוכלו לבחור קול בהתאם. עם הכישרון הביתי, יש לכם את היתרון להשיג כמה שיותר הקלטות בלי הרבה טרחה.

 

  1. שקלו להעסיק אנשי מקצוע

עם זאת, לא כולם זוכים למזל הזה בכל פעם. היו זמנים שזו היתה הסיבה לכך שלקוחותינו פנו אלינו.

 

ברגע שיש לכם את הבסיס לסרטון התדמית לעסק שלכם, אתם יכולים להתחיל לפתח אותו סביבו. אם אתם רוצים (או צריכים) אתם יכולים ליצור קשר גם עם שחקנים שעושים קריינות מקצועית שבהחלט יהיו בעלי מערך מיומנות מלוטש יותר. אך וודאו שאתם מזמינים את הקריין לאולפן שלכם להקליט, לקבלת איכות הצליל הטובה ביותר.

 

אלה היו 3 טיפים שיעזרו לכם להתחיל!

 

אם אתם זקוקים לעזרה נוספת או שירות מומחה לשיווק בוידאו, בואו אלינו. אנו מציעים שירותי שיווק בוידאו ללקוחות כבר שנים. צרו קשר לקבלת עזרה!

דילוג לתוכן