חנויות רהיטים פיזיות או מקוונות: מה עדיף?

זאת השאלה! עם זאת, זה לא נראה פשוט ככל שאנחנו נכנסים לזה. באמת, מה היתרונות שיש לחנות רהיטים פיזית בהשוואה לחנות מקוונת, ולמה בדיוק המרשתת חזקה יותר?

 

אנו ננסה להבין זאת ללא שום נטייה סובייקטיבית לחנויות מקוונות, אלא מבחינה אובייקטיבית טהורה.

ריכזנו את המידע מכמה חברות לרהיטים ובינהן רשת רהיטי רוזטו.

 

ראשית, חנויות רהיטים פיזיות, כמו חנויות של כל מחלקה אחרת (אלקטרוניקה, מכשירים וכו') לעולם לא ייעלמו לחלוטין כפי שמישהו עשוי לחזות: יש אנשים שחושבים שבעוד 5-10 שנים האינטרנט הולך לקחת כל נישה אפשרית בחיינו ולא יהיו עוד חנויות פיזיות, אמיתיות. כן, הם אומרים שהאינטרנט הולך לכבוש את העולם – זה קורה ברגע זה, בטוח, אבל יש כמה דברים, בואו נהיה מציאותיים, שלעולם לא ייעלמו לגמרי. מוזיאונים, תיאטראות, חנויות, תחנות דלק או תקשורת חיה בין אנשים. למען האמת, זה נכון – יותר ויותר אנשים מעדיפים חנויות מקוונות, אך יש כמה סיבות לכך שחנויות אמיתיות לעולם לא ייעלמו לחלוטין. ננסה לרשום את עיקריהן.

 

ראשית, והכי חשוב – בחנות אמיתית אתם יכולים לראות את מה שאתם עומדים לרכוש, לנסות אותו, לגעת בו, לטעום אותו. זה החיסרון הגדול ביותר שיש לחנויות מקוונות.

 

שנית: לפעמים אין משהו חשוב יותר מהרגשת הקונה שבשיחה בינו לבין המוכר. זה דבר שניתן לעשות רק בין שני אנשים המדברים פיזית על רכישה אפשרית. עם זאת, הסטטיסטיקה אומרת שאנשים מבוגרים מעדיפים לקנות משהו מאנשים שהם מכירים מאשר באינטרנט, אפילו אם המוצר זול פי 2 – זה פשוט יותר נוח לתחושת האמון הפנימית שלהם. זהו החיסרון השני הגדול שיש לחנויות מקוונות.

 

שלישית היא העובדה שרוב חנויות הרהיטים יאפשרו לכם לקחת משהו מהרצפה או מהמדף מייד ולקבל אותו הביתה תוך 10-20-40 דקות. זה דבר שחנויות מקוונות לא יכולות להציע. יותר מזה – זמני האספקה ​​עשויים להשתנות, מכיוון שחלק מהמוצרים עשויים להיות במלאי או שיימסרו ממקום מרוחק במדינה, מה שגם לוקח זמן.

 

הדבר האחרון הוא שאתם לא יכולים להיפגש פיזית אלא צריכים להשתמש בטלפון (ברוב המקרים). זה לא כל כך נוח עבור אנשים מסוימים.

 

בואו נסתכל מקרוב על הנקודה הראשונה. געו, הרגישו, זה הדבר האמיתי. זה חשוב. באמת. בואו נהיה כנים כאן: אנחנו לא נגד שום דרך אחרת לקנות, אבל בכל מקרה, אם אתם כל כך מודעים לעובדה שאתם לא יכולים לראות או לגעת בדבר לפני שאתם קונים אותו, מדוע אתם גולשים באתר הרהיטים? אתם צריכים להיות שם בחנות הרהיטים המקומית שלכם. אל תשכחו דבר אחד בכל זאת – חנות רהיטים, אם היא לא בגודל עצום, לא תוכל לתת לכם שום בחירה נהדרת באמת. וזה בגלל שריהוט הוא לא משהו קטן. עובדה היא שהחנויות לא יכולות לשים הכל או אפילו קרוב ל-50% מכל מה שהן מוכרות. אז הנה אנו מגיעים ליתרון הראשון של חנויות מקוונות:

 

חנויות מקוונות באמת יכולות להציג לכם את כל מה שהן מוכרות. אם אין להן משהו, הן פשוט לא מראות אותו באתר.

אנו יודעים מה אנשים מסוימים יכולים לומר: כיצד אוכל לקנות משהו אם לא ראיתי אותו או ישבתי עליו? איך אני יכול להיות בטוח שהוא טוב בשבילי, או שהוא באיכות טובה? ובכן, עלינו לענות באותו אופן כמו שעשינו מלכתחילה. פשוט לכו לחנות רהיטים פיזית. שם תוכלו לשבת על ריהוט שיש לה בתצוגה.

בכל מקרה, זה רק רהיטים. הם פשוט נחמדים ומעט שונים, מעץ-עור-זכוכית, ובעיקר מקלים על חיינו.

דילוג לתוכן