3 דרכים ללבוש שמלת חוף

כאשר את מחפשת קצת יותר כיסוי אבל עדיין רוצה לשמור על מראה מסוגנן ושיקי, שמלת ים היא הדרך ללכת. ההתרחבות של החצאית מוסיפה עיקול נוסף ומכסה את האזורים הקשים לגוון, ומעניקה לך את הביטחון שאתה צריך כדי ליהנות מהחוף או מהבריכה. לבישת חליפה מסוג זה היא גם דרך מצוינת להוסיף מגע אישי, שכן ישנן מספר דרכים ייחודיות ללבוש את ההרכב הרב-תכליתי. הנה כמה מהדרכים המובילות ללבוש את הסגנון האופנתי הזה.

 

  1. עם חגורה

תלבושות חגורות אינן מוגבלות יותר למשרד; אפילו את בגדי הים שלך ניתן לשפר עם תוספת של חגורה סביב האמצע. ברור שיש דברים מסוימים שתצטרך לזכור כשאתה בוחר את האביזר המושלם לבגד הים שלך.

 

הפוך אותו לעמיד למים: אלא אם כן אתה מתכנן לבלות את כל זמנך בבילוי על החוף ולעולם לא לדרוך במים, אתה רוצה לוודא שאתה בוחר בחגורה עמידה למים לחלוטין.

התאם את הסגנון שלך: הוספת אביזר סביב האמצע שלך היא רק עוד דרך להראות את הטעם שלך וליצור בגד שמציג את האישיות שלך. אתה יכול לבחור בלהקה נוצצת שזועקת זוהר וזוהר או מראה סולידי וקלאסי. לא משנה מה תבחר, וודא שהוא מתאים לשאר הסגנון של חליפת השחייה שלך.

המיקום הוא המפתח: אחת הדרכים המהירות ביותר ליצור קטע אמצע מקושקש היא הוספת חגורה, אך ישנן דרכים אחרות שבהן אביזר זה יכול לשפר את המראה שלך. חגורה במיקום נמוך נותנת אווירה שונה לחלוטין מזו שהוגדרה גבוה על הירכיים. נסה כמה סגנונות שונים כדי לראות מה יוצר את המראה המדויק שאליו אתה הולך.

 

  1. עם עניבה

אחד הדברים הפופולריים ביותר לעשות עם הבד של החצאית שלך הוא לקשור אותו לצד הירך. למרות שזה אולי נראה כמבטל את ההשפעה של כיסוי הירכיים שלך, זה באמת יכול לשמש אותך להרזיה עוד יותר. כמות מעט גדולה יותר של עור עשויה להיראות בצד של הרגל שלך, אבל הקווים האסימטריים ייצרו עניין תוך שמירה על מכוסה בכל המקומות החשובים.

 

  1. עם סלסול

מי שמחפשת את הסגנון הנשי האולטימטיבי תרצה להסתכל על תחתונים של שמלה מרופדת. אלה יכולים להיות מונחים על החלק התחתון של חצאית או ממש על הירכיים, בכל דרך להעניק מראה שונה לחלוטין. תוספת קלאסית זו יוצרת אפיל חמוד שניתן לשפר על ידי הצבע והמרקם של הבד של החליפה שלך. לתלבושת שמקורה בשנות ה-50, הוסיפו לאוסף בגדי הים המעוצבים שלכם אופציה מנוקדת עם נקודות.

דילוג לתוכן