איך להיצמד ולבנות הרגלי כסף טובים

כֵּן. אני מאמין בתוקף שסכום הדולר אינו חשוב. זהו ההרגל. הרשה לי להסביר. אם יש לך 5$ נוספים בתקציב שלך, מה אתה עושה עם זה? לבזבז את זה? שמור את זה? לאבד את זה? האם אתה בכלל יודע מתי יש לך עוד $5 בתקציב שלך? אני לא שופט. אני רק מעלה את הטענה שהרגלים פיננסיים טובים הם הדרך שבה אתה מנצח עם כסף.

למה 5 דולר חשובים

אני מאמין שניצחון בכסף מסתכם במוכנות להשקיע את הכסף שלך כדי לעבוד לקראת המטרות שלך. זה כולל את $5 הנוספים שמצאת בתקציב שלך. אם אתה רוצה לנצח עם כסף אתה צריך להיות מוכן לבנות את ההרגלים שיעבירו אותך אל מעבר לקו הסיום. יותר מדי פעמים יותר מדי אנשים לא מתקדמים במטרותיהם כי הם מאמינים ש"זה לא מספיק טוב". הם נופלים לדפוס המחשבה הזה, "5$ זה לא מספיק. אני לא מתכוון לפרוש על ידי הכנסת $5 בחשבון שלי. אני אחכה עד שיהיו לי 500 דולר להשקיע."

 

ואז אתה יודע מה קורה??? הם לא עושים כלום. 500 הדולרים האלה לא מופיעים בקסם ואז עוברים לחשבונות ההשקעה שלהם. לא. למה? כי הם לא בנו את ההרגל. אתה צריך לבנות את ההרגל לעשות מהלכי כסף שיקרבו אותך אל היעדים הסופיים שלך. וזה יכול להתחיל ב-$5 בלבד.

 

איזה הרגל בא קודם?

עכשיו אני אוהב להגדיר מטרות ולבנות הרגלים חיוביים, אבל אם אתה לא נזהר אתה יכול לשרוף את עצמך ממש מהר על ידי ניסיון לעשות יותר מדי דברים בבת אחת. אז בואו נדבר על אילו הרגלים להתחיל לבנות וליישם תחילה לפני שתעברו לפתח אחרים.

 

קשור: לחסוך כסף לחופשה הבאה שלכם באמצעות קוד מבצע לבוקינג.

כיצד להיצמד ולבנות הרגלים טובים

בחר יום אחד בכל שבוע שבו תפעל באופן פעיל לקראת היעדים הפיננסיים שלך. אולי זה יום שישי כי זה יום המשכורת. או אולי זה יום ראשון כי זה היום שבו אתה יכול להקדיש זמן לשבת עם בן הזוג שלך לדון. לא משנה היום, שים את זה בלוח השנה (כמו בעצם שים את זה בלוח השנה). ואז כאשר היום הזה מגיע, קח 10 דקות לעבוד על היעדים הפיננסיים שלך.

 

אם אתה רק מתחיל בתקציב ואתה צריך לבנות את ההרגל הזה, אז אתה הולך לעבור על ההוצאות שלך מהשבוע ולעדכן את התקציב שלך בהתאם. אז כל הכסף שנותר, אתה הולך להכין עבורו תוכנית בשבוע הקרוב. תצטרך לוודא שחשבונות משולמים וקונים מצרכים. כל מה שנותר הוא הכסף שלך להשקיע לעתיד שלך.

 

עכשיו, אל תפסיק כאן. ברגע שאתה יודע שיש לך כסף נוסף (שוב, גם אם זה רק 5 $) מיד עשה משהו איתו. העבר אותו לקרן החירום שלך למתחילים. שלם את זה עבור החוב שאתה עובד עליו לפרוע. תחנות אותו בקרן נאמנות. לא משנה מה המטרה הנוכחית, העבר את הכסף לשם מיד. אל תחכה. אם תעשה זאת, זה יצמח רגליים בצורה קסומה וייצא מהחיים שלך.

 

ככל שאתה מתחזק

ככל שאתה בונה את הרגלי הכסף הטובים שלך, ייתכן שתצטרך להוסיף דברים אחרים שיעזרו לך להתקרב להשגת היעדים שלך. אולי אתה צריך לשלוט בהוצאות שלך על מכולת כדי שיהיה לך כסף נוסף להשליך על המטרות שלך. אולי אתה צריך להסתבך כדי לעזור לשפר את קרן החירום שלך מהר יותר.

 

הנקודה כאן היא להתחיל בקטן וככל שההרגל גדל אתה יכול להוסיף עוד. התחל עם הקמת יום אחד בשבוע שבו אתה מוקדש לבדיקת הכספים שלך. אם עדיין אין לך תקציב זה ההרגל והמטרה הראשונים שלך. משם, כשאתה בונה את ההרגל לעבוד עם התקציב שלך, התחילו לבנות את קרן החירום הזו למתחילים ולשלם את החובות שלכם. תמשיך לנוע בכיוון המטרות שלך ותשיג דברים מדהימים!

 

מאמר זה נכתב על ידי https://promocode1.com/

דילוג לתוכן