אילו תוספות שיער הן הטובות ביותר?

כשאת קונה תוספות שיער, בוודאי תמצאי סוגים שונים שלהן; לא רק מבחינת שיטות ההדבקה, אלא גם מבחינת האיכות שלהן. בכל שנה שעוברת, נראה כי סוגים שונים של תוספות שיער ממשיכים להוסיף למגוון הקיים עד שזה יהיה מעט מבלבל עבור מישהי שמתחילה בתחום לבחור את התוספות הנכונות עבורה.

 

תוספות שיער מתחלקות לרוב לשתי קבוצות עיקריות, המחולקות לאחר מכן לצורות אחרות של תוספות שיער. תוכלו למצוא תוספות העשויות משיער טבעי או משיער סינתטי. שיער טבעי נוצר משיער של תורם ואילו שיער סינתטי נוצר בעזרת סיבים כמו משי, סאטן ועוד. בין אם את מחפשת להשיג את תוספות השיער הטובות ביותר בעצמך או סתם רוצה לגלות אילו מהן הן הטובות ביותר, המשיכי לקרוא כדי לדעת אילו נקודות חשובות יכולות לעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה:

 

תוספות שיער טבעיות

להלן סוגים שונים של תוספות שיער טבעיות שתוכלי למצוא בשוק ואצל לאזר לוי תוספות שיער:

 

  • תוספות שיער רמי – יתכן שמעצב השיער שלך ימליץ על תוספות שיער רמי. אלה עשויות משיער טבעי, אך הן מטופלות בכימיקלים או שנחשפו לצבעים על ידי האדם שתרם אותם. בבחירת תוספות שיער טבעיות, שיער רמי עשוי להיות אפשרות טובה יותר עבורך שכן שיער בתולה יכול להיות יקר יותר. מצד שני, הפופולריות של תוספות שיער רמי יכולה להעלות את המחיר שלהן.

 

  • תוספות שיער בתולה – אלו הן הקרם דה-לה קרם של תוספות השיער ואנשים משלמים הרבה מאוד כסף עבורן. תוספות שיער בתולה מעולם לא נחשפו לחומרים כימיים, טופלו או נצבעו. הן עמידות מאוד, אך יכולות גם להיות יקרות במיוחד, במיוחד כאשר הביקוש גבוה וההיצע נמוך. כתוצאה מגורמים אלה וגורמים אחרים, תוספות שיער בתולה הן לעיתים קרובות תוספות השיער היקרות ביותר בשוק.

 

תוספות שיער סינתטיות

להלן סוגים שונים של תוספות שיער סינתטיות שתוכלו למצוא בשוק:

 

  • תוספות שיער מסיבים טבעיים – מיוצרות מסיבים טבעיים, תוספות שיער סינתטיות מעוצבות מסיבים שונים, כולל משי ואחרים שיכולים לחקות שיער טבעי. לרוע המזל, לרוב אלה הן תוספות בעלות צבע בהיר או כהה ועמוק יותר, שיכול לגרום להן לבלוט. צבעים בהירים הם המועדפים כאן במידה רבה, וזאת מפני שכשהברק מוצנע יותר, קל יותר לתוספות להתמזג עם השיער הטבעי.

 

  • תוספות שיער מסיבים סינתטיים – אלה עשויות מסיבים סינתטיים כמו פוליאסטר וחומרים אחרים מעשה ידי אדם. אמנם הן משתלמות במיוחד, אך הסיבה העיקרית לכך שאינן מועדפות היא מכיוון שהן אינם עמידות לחום וקל לפגוע בהן. חשיפה לחום גבוה עלולה לגרום להמסתן. יש להן גם גוון בהיר באופן לא טבעי, מה שלא כל כך מאפשר להן להתמזג עם השיער שלך.

 

בין אם תבחרי בתוספות שיער סינתטיות או טבעיות, וודאי שאת מודעת לאתגרים שתצטרכי להתמודד איתם אם תבחרי בכל אחת מהן. אפילו תוספות שיער טבעיות יכולות להיות מועדות לבעיות, וטיפול לא נאות בהן עלול לגרום לתאונות הקשורות לשימוש בחום.

דילוג לתוכן