טיפים לטיפול בגדר הברזל החדשה שלך

השקעת בגדר ברזל מחושל ובשערים כדי להגן על רכושך ולתת לביתך אטרקציה קלאסית. יתרון של ברזל יצוק הוא יכולתו להחזיק מעמד; עם טיפול ותחזוקה מתאימים גידור מסוג זה יכול להימשך כמעט ללא הגבלת זמן.

 

ברזל יצוק הוא חומר בנייה עמיד, אך הוא רגיש לחלודה ולנזקים אחרים. כדי לשמור על גדר הברזל המחושלת החדשה שלך במיטבה כל עוד אתה הבעלים של ביתך, עקוב אחר טיפים אלה לטיפול.

 

יש למרוח איטום מגן

 

בקש מקבלן הגידור שלך לצפות את גדר הברזל שלך ואת השערים בשעווה מגנה, המוסיפה ברק למתכת תוך הגנה מפני נזקי מים. ניתן למרוח איטום גם על הגידור שלך כדי לשמור על בטיחותו מפני לחות מפני לחות וגשם.

 

ייתכן שיהיה צורך לאטום את הגדר שלך מכיוון שאיטום או שעווה נשחקים דק. קבלן הגידור שלך יכול להחיל ציפוי מגן מחדש על הגדר שלך לפי הצורך.

 

שמור על הגדר נקייה

 

אבק ולכלוך יכול להצטבר על גדר הברזל המחושל שלך, מה שגורם לו להראות משעמם, סוחר ומבוגר. למרבה המזל, קל מאוד לנקות ברזל יצוק.

 

בעזרת צינור רב עוצמה וחומר ניקוי נפוץ לשטיפת כלים, יש לנקות בעדינות את הברזל המחושל תוך הקפדה על נקיקים קטנים ואזורים מפורטים. אפשר לגדר שלך להתייבש לחלוטין, בעזרת סמרטוט כותנה נקי או לאפשר לשמש לייבש את הגדר. באזורים קטנים שבהם מים יכולים להצטבר, השתמש במטלית לנגב את הגדר כדי למנוע היווצרות חלודה.

 

צביעת הגדר שלך

 

צביעת גדר הברזל שלך יכולה לעזור לה להימשך זמן רב יותר ולהתאים את שאר הנוף שלך בצורה מלאה יותר. צבע מגן על פני הברזל מפני נזקי מים והחלדות.

 

שחור הוא גוון נפוץ לברזל יצוק ומביא את הערעור הקלאסי של גידור מסוג זה. לקבלת גישה מודרנית יותר לגידור ברזל מחושל, שקול כל אחד מהגוונים הללו בכדי להעניק לגדר ולשערים פיתוי מסקרן:

לבן

טורקיז

ירוק

אָדוֹם

ירוק ברונזה

 

כדי להבטיח שהצבע על הגדר שלך מוחל באופן שווה ומכסה את הגדר שלך לחלוטין, הרשה לקבלן הגידור לצבוע עבורך את הגדר שלך. גוון הצבע הנכון יכול לא רק להוציא את הפרטים המשובחים של גדר הברזל המחושלת שלך, הוא יכול לעזור להוסיף מרקם וממד לרכושך בכך שהוא מבליט את כל המבנה.

 

גדרות אלומיניום אינן דורשות טיפול או תחזוקה רבים בכדי לשמור על מראה יפה במשך שנים רבות. כל עוד אתה מטפל בגידור שלך מפני נזקי מים ושומר על ניקיון, גדר הברזל והשערים שלך צריכים להיראות יפים כל עוד אתה הבעלים של הבית שלך.

דילוג לתוכן