ריהוט עץ איכותי: טיפים למציאת האומנות הטובה ביותר

אם אתם קונים רהיטי עץ באיכות גבוהה, אתם מחפשים אומנות שתהיה יפה, מדהימה ותגרום להשקעה שלכם להחזיק מעמד כל החיים, נכון? לא קשה למצוא אומנות איכותית, אך תצטרכו לסטות מהשביל המוכר של רשתות הרהיטים הגדולות ולפנות אל יצרני הרהיטים המקומיים בשכונה שלכם.

 

עכשיו לפני שאתם מתעצבנים מהמחיר, דעו שעם ריהוט עץ איכותי (כמו כל דבר איכותי), אתם באמת מקבלים את מה ששילמתם עבורו. אומן טוב יחסוך לכם כסף בטווח הארוך מכיוון שריהוט עץ איכותי מחזיק כל החיים. זה משהו שתוכלו למסור לילדיכם ונכדיכם.

 

לפני שאתם קונים את הריהוט המושקע הזה, הנה כמה דברים שאתם צריכים לחפש:

עץ אמיתי מוצק לאורך כל הדרך

עץ קשיח איכותי ביותר שגדל באמריקה ומתאים לרהיטים יוקרתיים כולל עץ דובדבן שחור, עץ אגוז שחור, אלון, מייפל וליבנה. למיני עצים אלה ישנה צפיפות גבוהה והדוקה ללא שרפים. בנוסף, הם משוייפים היטב ומבריקים בגימור חלק ומשיי.

עץ שמיוצר בעבודת יד באמריקה

רהיטים שנעשו בעבודת יד באמריקה מקבלים כוכב זהב מיידי בשלמותו, רק בגלל העובדה שהעץ נחטב באופן חוקי (לרוב זה לא המקרה עם רהיטים מיובאים). אתם יכולים גם להרגיש טוב עם העובדה שרהיטים מתוצרת ארה"ב יוצרים משרות עבור אמריקאים ותורמים לכלכלה ברת-קיימא. יתרון נוסף: אל תדאגו לגבי גימורים ודבקים רעילים (שכיחים ברהיטים מיובאים) שעלולים להתפזר בביתכם או להיבלע על ידי ילדיכם הקטנים.

מגירות שעשויות מעץ מלא

מגירות ודלתות מספקות אולי את בדיקת האיכות המהירה והקלה ביותר. וודאו שהם מותאמים היטב ומחוזקים כראוי. על המגירות והדלתות להיסגר בקלות ולהיות מיושרות לפי חזית הארון. החומרה צריכה להיות מתכווננת במקרה של תזוזה רבה במהלך תהליכי המשלוח וההעברה, וודאו שצוות המשלוח שלכם יבצע את ההתאמות הנדרשות לפני שהוא עוזב את ביתכם).

גימור רהיטים חלקים וגמישים

כשאתם מעבירים את היד על רהיט עץ איכותי, הוא צריך להיות רך וחלק כמו עור של בן אדם. ריהוט עץ משובח משוייף פעמים רבות ובסופו של דבר הוא עובר גם שיוף עם נייר זכוכית דק במיוחד. הגימור הוא בדרך כלל גימור שמן בשפשוף ידני מסורתי או עם לכה.

ריהוט עץ באיכות גבוהה יחזיק מעמד כל החיים

אני לא יכול לדמיין את עצמי מקבל אחריות לכל החיים ברשת רהיטים גדולה כמו https://www.rossetto.co.il/, אבל רוב בעלי המלאכה המקומיים שמחים לתת אחריות לכל החיים על רהיטי העץ שלהם שיוצרו בעבודת יד.

דילוג לתוכן