טיפים פרקטיים לרכישת רהיטים לחדרי השינה של הילדים שלכם

כפי שכל הורה יכול לומר לכם, ילדים הם לא בדיוק בני משפחה בעלות נמוכה. מהיכולת שלהם לגדול לתוך זוג נעליים חדש כל יומיים בערך (סמכו עלינו, ראינו את זה קורה במו עינינו) ועד להזדקקותם לציוד בית ספר, ציוד ספורט, צעצועים, ספרים, בגדים ועוד, נראה שהאנשים הכי קטנים בבית דורשים הכי הרבה כסף.

 

למרבה המזל, אם תעשו קניות חכמות, רכישת רהיטים לחדרי השינה של ילדיכם לא תהיה משימה כל כך מורכבת. כפי שהטיפים הבאים יראו לכם, ניתן להשקיע ברהיטים קלאסיים שיחזיקו מעמד לאורך שנים, כמו גם רהיטים שיש להם יותר משימוש אחד.

רובוטריקים הם לא רק צעצועים: השקיעו ברהיטים שיכולים להפוך לרהיטים אחרים

אתם עשויים לחשוב שברגע שילדיכם יזדקקו למיטה גדולה יותר, תצטרכו להוציא כסף על מיטת פעוטות ואז שוב על מיטת ילדים ומיטת נוער. אבל, יש למעשה רהיטים שהם כמו רובוטריקים, הם יגדלו באופן מילולי ופיגורטיבי עם ילדיכם. דוגמה לכך היא מיטה שיכולה להשתנות ממיטת תינוק למיטת ילדים; אם תבחרו בסוג רהיטים זה, הוא יספק לילדיכם כמעט עשור של שימוש לפני שתצטרכו להחליף אותו.

קנו ריהוט נצחי

כן, זה יכול להיות מפתה לפנק את ילדיכם בגיל הרך עם שידת לילה מעוטרת בכל הדמויות שהם אוהבים או כוננית הכוללת מוטיבים של דורה או תומאס. אבל בעוד שאולי נדמה להם עכשיו שהם לעולם לא יפסיקו לאהוב את מפרץ ההרפתקאות, שלב זה בסופו של דבר יסתיים, ואתם תישארו עם ריהוט יקר שהם כבר לא רוצים בחדרם.

 

אפשרות טובה יותר היא ללכת על רהיטים קלאסיים כמו שולחנות, מדפי ספרים, שולחנות ומיטות שיגדלו עם ילדיכם. אנו מציעים לכם מגוון נהדר של רהיטים קלאסיים שייראו טוב באותה מידה בחדר של ילדים כמו בחלל של בני נוער.

 

גם מבחר שידות הלילה שלנו לילדים ייראה יפה בכל חדר, והן בנויות להחזיק מעמד לאורך שנים.

היו כמו שווייץ, נייטרליים

דרך נוספת להוזיל את עלות רהיטי הילדים היא הימנעות ממסגרת המחשבה ש"בנים לובשים כחול, בנות לובשות ורוד" בעת בחירת רהיטים.

 

בנוסף, ייתכן שלילדים יימאס בשלב כלשהו מצבע הרהיטים שלהם והם ירצו להחליף אותם. לכו על גווני רהיטים ניטרליים כמה שאפשר, ובסופו של דבר תחסכו לא מעט כסף.

דילוג לתוכן