סודות לקניות באינטרנט

1 לעולם אל תחפש כרטיסי טיסה ביום שישי. אם ברצונך להשיג את המחיר הטוב ביותר האפשרי בכרטיסי טיסה, הימנע מקנייתם ​​בימי שישי. כאשר תאגיד הדיווח של איירליינס (ARC) ניתח את מגמות מחירי הכרטיסים, הם מצאו כי ביום שישי היו בדרך כלל הטיסות היקרות ביותר, ואילו יום ראשון היה היום הטוב ביותר להזמנת נסיעה פנימית ובינלאומית כאחד.

 

2 חפש מחירים נמוכים יותר. אל תניח שהמחיר הראשון שאתה רואה הוא הטוב ביותר שיש. לאחר שמצאת את השם המדויק של הפריט הרצוי, בצע חיפוש מהיר בגוגל רק כדי לוודא שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר האפשרית עליו. לדוגמא, נניח שיש לך ליבך על Beats by Dre Powerbeats 3 אוזניות אלחוטיות. אם ראיתם אותם בקוהל במבצע תמורת 140 דולר, לעומת 200 דולר, סביר להניח שתחשבו שזה המחיר הטוב ביותר שתוכלו להשיג. אך חיפוש פשוט יגלה כי אותו פריט נמכר בפועל באמזון במחיר נמוך מ- 94 דולר.

 

3 בדוק אם יש קודי קופון.

קמעונאים לא תמיד מגלים את זה ברור כאשר הם מציעים חיסכון נוסף. כדי להיות בטוחים לחלוטין שאתה מנצל את כל ההנחות הזמינות, בדוק תמיד באתרים כמו nau לגבי קודים עדכניים והתקן התקנות דפדפנים שיחילו אוטומטית על קידום מכירות פוטנציאלי עבורך לפני שתצא. ואם אתה רוצה עצות נוספות מהמקצוענים, חפש בגוגל קודי קופון לאתרים כמו אייבורי.

 

4 הירשם כמנוי לפריטים המועדפים עליך. אם אתה מוצא את עצמך קונה רבים מאותם פריטים ברשת שוב ושוב, תוכל לחסוך כסף בטווח הארוך על ידי בחירה בשירות מנוי. באמזון, למשל, שימוש באפשרות "הירשם ושמור" יכול לעזור לך לחסוך עד 15 אחוז הנחה על הרכישות שלך. ואם אתה משתמש ב- Instacart עבור המצרכים שלך, תשלום מחיר שנתי יחיד עבור משלוחים יחסוך לך בסופו של דבר מזומנים שהרווחת היטב. זה אולי יותר כסף מראש, אבל זה גם יותר כסף בחשבון הבנק שלך בטווח הארוך. עזור לעצמך העתידי לצאת.

 

5 אל תשליך קטלוגים של חנויות.

למרות שזה נראה לא אינטואיטיבי, לא ניתן למצוא כל קופון מקוון ברשת. תאמינו או לא, כמה חנויות, כמו Kohl's ו- Macy's, יתגמלו את לקוחותיהן המסורים לקטלוג בקודי קופון מיוחדים בקטלוגים השבועיים והחודשיים שלהם. בטח, לקבל מה שמרגיש כמו מיליוני חוברות בדואר הוא מטרד, אבל זה שווה את זה כשמשמעותו לצבור חסכון נוסף. ואם אתה אוהב לחסוך כסף, אז לא תרצה לפספס את 14 ההרגלים האלה לחיסכון בכסף שאתה צריך לאמץ השנה.

 

דילוג לתוכן