מאווררים תעשייתים

מאווררים תעשייתיים לתוצאות גדולות וטובות יותר

מיזוג אוויר יכול לעתים קרובות להתבטא בהוצאות גדולות מדי עבור אזורים תעשייתיים, אך החדשות הטובות הן שמאווררים תעשייתיים יכולים להוביל להקלה מסוימת במקרה זה. מאווררים תעשייתיים יכולים להועיל למדי במקומות בהם עומס חום, רטיבות ואוויר עומד הופכים לבעיות תכופות. 

וזה לא הכול. עבור לחץ סטטי גבוה, מאוורר תעשייתי הוא מה שאתם צריכים. יחידות אלה מחליפות אוויר גם על ידי נשיפת האוויר הישן והעמיד לשטח רחב, שאחרת יאסוף אוויר זה מבלי לחדש אותו במלואו.

אזורים בהם מומלץ להתקין מאווררים תעשייתיים

מחסנים תעשייתיים מרוויחים בעיקר מהתקנת מאווררים תעשייתיים מכיוון שהם יכולים לתמוך בתנועה מוגברת יותר של אוויר בפעם אחת, מבלי שכל הכוח יופעל על המאוורר ויגרום למנוע לעבוד חזק יותר.

סוגי מאווררים תעשייתיים

מאווררים תעשייתיים כוללים מספר סוגים כמו מאווררי תעלות, מאווררי תקרות וגגות, מאווררים צמודים לקיר, ויחידות בודדות עם אפשרויות הרכבה שונות. בתנאים קיצוניים, ניתן להשתמש במאווררים על מנת להניע כמויות אוויר גדולות עוד יותר. 

סוגים אלה של מאווררים מגיעים עם גלגלים מחוברים וניתן לגלגל אותם אזור שבו קיים הכי הרבה צורך במחזור תנועת אוויר. יצרנים מסוימים אף מוכרים רק את ראשי המאווררים לטובת הגברת החופש בהרכבת המאווררים ועלות מופחתת לחברה.

מאווררים תעשייתיים מורכבים ממנועים עוצמתיים להפחתת רעשים מוגזמים

המנוע לא יעבוד במהירות הגבוהה ביותר כדי לייצר את זרימת האוויר הדרושה, ולכן הוא יהיה שקט יותר. מאווררים תעשייתיים הם גם מאוד מגוונים; ישנם מאווררי רצפה, מאוררים שמותקנים על הקיר, ומאווררים ניצבים, שכולם זמינים בדגמים תעשייתיים. 

אם אתם מתכננים לאוורר חלל גדול מאוד, מאוורר מסתובב הוא בחירה טובה, שכן תוכלו לתפעל את כיוון האוויר ולהפנות אותו למקום בו הוא נחוץ ביותר. חלקם אף מגיעים עם סטנדים על מנת להפוך את המאווררים הגדולים האלה קלים יותר לגלגול ממקום למקום.

יתרונות מאווררים תעשייתיים

מאווררים תעשייתיים מועילים גם בהסרת מזהמים כמו חלקיקי אבק ומתכת, פחמן חד חמצני, תחמוצות חנקן, דו תחמוצת הגופרית, חומצה גופרתית וממיסים פחמימניים. בנוסף, מאווררים אלו בבירור אינם משתמשים בחשמל רב כמו מזגן, והם מסובבים אוויר ומקררים אותו בקצב מהיר לחלל גדול. 

עם מנועים בעלי עוצמה גבוהה וחסכון באנרגיה, למעשה המנוע הגדול יותר של מאוורר תעשייתי מובטח לחסוך בעלויות אנרגיה. מנועים אלו נועדו לשנות כמות גדולה של אנרגיה לחשמלית לתפקוד שימושי של המאווררים. 

ומה השורה התחתונה פה?

לעתים קרובות, כאשר מאווררים תעשייתיים פועלים במשך יום שלם, בניגוד למאוורר ביתי שמופעל רק כאשר אנשים בבית, או בחדר ספציפי, המאוורר התעשייתי צריך להיות חסכוני באנרגיה לשימוש נוסף זה. 

מנועים אלה מסוגלים להתמודד עם יותר חום ממנוע רגיל, כלומר, פחות ייצור פסולת חום. אם אתם חושבים שאתם צריכים מאוורר תעשייתי לאזור העסקי שלכם, מומלץ לרכוש אותו.

 

דילוג לתוכן