כיצד להראות הערכה כלפי בן / בת הזוג

אנחנו אוהבים את בן הזוג שלנו, ואותו בן זוג אוהב אותנו – זה האידיאל כמובן. אבל לפעמים אנו מצפים שיידעו את זה וירגישו את זה, רק בגלל שאנחנו מניחים שזה ברור – וזה לא.

 

רגשות פגועים ואי הבנות קורים כאשר התקשורת נופלת על הקווים, וסיבה חזקה לכך יכולה להיות כאשר אנו לא מראים הערכה כלפי בן / בת הזוג שלנו, והם, בתורם, אינם חשים את ההערכה הזו בעצמם.

 

לעיתים קרובות אנו חושבים שהפגנת הערכה כלפי בן / בת הזוג חייבת להיות מחווה גדולה, מפוארת: קניית פרחים, לקיחת בן הזוג בחופשה נהדרת. אבל החיים מלאים בדברים הקטנים והרגעים לרגע. "כאן גם יכול להיות השפעה משמעותית על הצגת הערכה. זוגות מצליחים מראים הערכה זה לזה בדרכים הקטנות הללו, כל הזמן, "אמרה הילרי קאל, LMHC, יועצת מורשית לבריאות הנפש, שמושבת בעיר ניו יורק.

 

הערכת בן זוגנו היא כה חשובה, לשני בני הזוג. "כשאנחנו רואים, שומעים ומבינים אותם, אנו מעמיקים את הקשר שלנו," אמרה קתי טבנר MA, PCC, מאמנת מבצעת מוסמכת.

 

בן הזוג שלנו מרגיש טוב כי הם גלויים לנו ואנחנו רוצים להבין אותם, וזה גם גורם לנו להרגיש טוב.

 

ישנן דרכים רבות ומגוונות להפגין הערכה לבן זוגך, מעבר לחומר הסקסי! להלן מספר דוגמאות שנתתי ללקוחות.

 

השארת פתק בכתב יד על מה שעשו לאחרונה כדי לשמח או להרגיש נאהבים.

צאו מגדרכם לבצע משימה שהם בדרך כלל מבצעים, מבלי שתישאלו! "זה יכול לכלול כביסה, ניקוי המטבח או כל דבר אחר שהם עשויים לעשות לעתים קרובות, אלא שתוכל לעשות כדי להקל על העומס שלהם," אמרה לורה פ. דאבני, מרפאת פסיכותרפיסטית בזוגיות.

תכננו בילוי לילי רק שניכם בלי שום סיבה, מלבד להיות ביחד.

תגיד להם! "ספרו להם פשוטו כמשמעו שאתה מעריך אותם, לפעמים פעולות מדברות בקול רם יותר ממילים, אבל לפעמים הן רוצות לשמוע את המילים!" אמר ד"ר דאבני.

להקשיב! "לפעמים בן הזוג שלך עשוי להזדקק לדבר או לפרוק, להיות שם בשבילם. אל תציע עצות, או נסה לתקן את הבעיה שלהם, פשוט הקשיב ושאל מה אתה יכול לעשות כדי לעזור ", אמר ד"ר דאבני.

הראו שאתם מכירים אותם ואת הדברים האהובים עליהם! לדוגמה, יום אחד תוכלו להביא הביתה את המזון החטיף או הממתקים האהובים עליהם. "משהו קטן כזה מראה להם שחשבת עליהם ורצית לעשות משהו למענם," אמר ד"ר דאבני.

היה נוכח בפני ABSORB מה שבן זוגך אומר. טבנר, "פקד את תשומת ליבנו בבן / בת הזוג שלנו בזמן שהם מדברים, שמים לב לשפת הגוף שלהם, לטון הדיבור שלהם, להפסיק ריבוי משימות ולפרט חזרה אליהם את מה ששמענו".

 שאל שאלות פתוחות (התחל עם מי, מה, איפה, מתי או איך). "שאלות שלא ניתן לענות עליהן 'כן' או 'לא'. שאלות אלו מייצרות אפשרות ומובילות להבנה עמוקה יותר. טברינר אמר, כיוון שאמרתי לבן הזוג מה לעשות כדי לשאול שאלות פתוחות הודעות מכבדות, מעריכים את דעתם או נקודת המבט שלהם. לספר להם מה לעשות זה לא.

כשאנחנו סקרנים בשיחות עם אחרים, אנו יודעים שהם יעריכו להעריך אותנו וגם אנו מרגישים טוב.

מחוות קטנות יותר משמעותן רבות, שכן התחושות הטובות שהם יוצרים מסתכמות.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לחנות סקס.

דילוג לתוכן