כיצד למצוא הנחות ומבצעים על תכשיטים

תכשיטים נתפסים לעתים קרובות כבזבזנות, אך הם לא חייבים להיות כאלה. בין אם אתם מעוניינים לפנק את עצמכם בטבעת נוצצת ובין אם אתם קונים תכשיטים למישהו שאכפת לכם ממנו, העלויות עשויות להיות תלולות אם אינכם יודעים למצוא מבצע. מזהב וכסף לאבני אודם ויהלומים, תוכלו למצוא תכשיטים זולים עם כמה אסטרטגיות פשוטות.

 

דעו מתי לקנות

חסכון גדול ברכישות התכשיטים לא אומר רק למצוא קופונים, מכירות ומבצעים. האסטרטגיה הראשונה בתהליך רכישת התכשיטים שלך היא לדעת מתי לקנות. למרות שתמצא עוד חוזרים ופרסומות סביב החגים, זה לא בהכרח אומר שתמצא את העסקאות האופטימליות במהלך פרק הזמן הזה. קמעונאים רבים יפרסמו את היצירות הפחות יקרות שלהם כדי למשוך קונים בתקופות זמן אלה, אך מכיוון שאלה נמכרים הכי מהר, הם עלולים להיעלם עד שתגיעו לחנות.

 

עדיף שתגיע לחנויות מיד אחרי החגים, כאשר בדרך כלל התכשיטנים להוטים יותר לסובב את מלאי החג שנותר ולהביא פריטים חדשים. למרות שאין לך שפע של מזומנים המסתובבים בתחילת ינואר, זהו זמן מצוין למצוא גניבות על תכשיטים.

 

קחו בחשבון שחופשת דצמבר אינה התקופה היחידה בשנה בה זה נכון – התקופה מיד אחרי יום האהבה ויום האם יכולה להיות גם זמן מצוין לבדוק את מחירי האישור הטובים ביותר בתכשיטים המועדפים עליכם.

 

הדבר נכון גם בקיץ, אשר יכול להיות תקופה איטית עבור צורפים. הפעם שבין יום האם לעונת החגים לעיתים קרובות גורם לתכשיטנים לפרסם את המחירים הנמוכים ביותר ולשלוח קופונים כדי שתוכלו לחסוך יותר ברכישות התכשיטים שלכם. אם אתה מקווה לקנות תכשיטים למישהו לחגים ליום האהבה, תכנן מראש והפוך את הקיץ לתקופת ציד התכשיטים שלך.

 

אל תהסס להסס

אם אתם בשוק התכשיטים, כדאי לכם להרגיש בנוח עם הרעיון שאולי לא תקנו כלום בביקורכם הראשון בחנות. קלנסי מרטין, שהייתה בעבר רשת חנויות תכשיטים בטקסס, ממליצה לקונים "לעזוב תמיד בלי לקנות." זה נותן לך הזדמנות לערוך חנויות השוואה, לחקור מחירים אחרים באינטרנט ולחשוב אם אתה באמת רוצה את המוצר או אם אתה אולי רוצה משהו אחר.

 

לאחר שראיתם את טווח המחירים של הפריטים שהכי מושכים אתכם, הגדירו תקציב מקסימלי לתכשיט ואל תעלו על כך שקל. אין שום דבר רע בלנהל משא ומתן עם תכשיטן כדי לנסות להוריד את המחיר, אך יש דיווחים שאומרים שיש לך סיכוי טוב יותר להתמקח בהצלחה עם תכשיטים עצמאיים ולא עם רשתות לאומיות. חלק מהקונים דיווחו כי הם חסכו בין 10 ל -15% על ידי משא ומתן עם התכשיטנים.

 

אם צורף אומר שהוא או היא לא מסוגלים לעמוד במחיר התקרה הזה, אז זה בסדר לעזוב את החנות. אחד הדברים הטובים ביותר בתכשיטים הוא שבדרך כלל אינך צריך שיהיה לך, כך שתוכל לחכות עד שתיתקל במחיר טוב יותר לפני שתפתח בפועל את הארנק.

 

מצא קופונים, הנחות

אם אתם מחפשים קופונים והנחות אצל אתרים כמו וואלה שופס, הכי כדאי לכם לחפש בעיתוני עירכם או במקורות לקופונים בדואר ישיר כמו ValPak. אם אתם מחפשים דילים מקמעונאים ארציים כמו Kohl's, Kay Jewelers או Zales, תרצו להיכנס לאתרי הקופונים המקוונים כמו ג'מיקס ואחרים.

 

בדרך כלל תוכלו להצטרף לרשימות תפוצה בחנויות התכשיטים – המקומיות והארציות – כך שהם ישלחו אליכם אימייל כאשר הם מתכננים לבצע מכירה או להציע הנחות חדשות. אם אתה מקבל דוא"ל כזה על מכירה, או אם אתה רואה מכירה שמתפרסמת על תכשיטים באמצעות חוזר עיתון, בדוק באתרי הקופונים כדי להצליב אם אחת מאותן חנויות מציעה קודי פרומו כדי לחסוך כסף מהרכישות שלך. שילוב מכירות וקופונים יאפשר לכם לקבל הנחות עמוקות יותר ולחסוך יותר.

דילוג לתוכן