כיצד לקנות ביעילות טבעת אירוסין

אנו יודעים שקניות טבעות יכולות להיות משימה מרתיעה ועבור רוב האנשים להיכנס לעולם לא ידוע ומוכוון לפרטים. כמו שקורה בכל רכישה גדולה, עדיף להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים כמונו ובעלי ניסיון רב שנים בתחום היהלומים והתכשיטים. זכרו שזו תקופה מאושרת אז תיהנו ממנה ולמרות שיש הרבה טכניות ופרטים מעורבים אל תתייחסו לזה כמו לניסוי מדעי! בואו נתחיל!

 

שלב 1: עשה את עבודתך: הכיר את המונחים, האיכויות, המחירים והסגנונות החשובים ביותר. גלוש באתר, עיין בגלריית הווידיאו המקוונת שלנו וכמובן בעמוד האינסטגרם שלנו כדי לקבל מושג על עיצוב. כמה טיפים בעת גלישה: התחל בסקירה רחבה של גלישה בעיצובים שונים של הטבעות וראה מה מושך את עיניך. אם תמיד הלב שלך הוגדר בצורה מסוימת, אז חתוך ישר למרדף והסתכל מתחת למסנן הזה. הכינו רשימה קצרה של הסגנונות ו / או צורות היהלום בהן אתם מעוניינים. מצויידים בסגנונות הרצויים שלכם, קבעו פגישה שתבואו לנסות אותם או שלחו אותם בדוא"ל כדי שנוכל לקבוע לכם עמית להנחות אתה עוד.

 

שלב 2: דבר עם איש מקצוע: קביעת פגישה איתנו היא דרך נהדרת להבטיח שמישהו יהיה זמין להיפגש איתך ולהכין את כל המידע שלך מבעוד מועד ולהבטיח מעקב נכון. אם אינך מצליח לבקר אותנו בחנות תוכל לפנות אלינו באמצעות אתר, טלפון או דוא"ל. אנו יכולים להדריך אותך בצורה חלקה בתהליך העבודה איתנו מרחוק! יחד נעבור על הרשימה הקצרה שלך ונתמקד בסגנונות הספציפיים האלה.

 

שלב 3: בחר את הצורה: חשוב לקבל מושג כללי על הצורה שאתה מעדיף. עבור חלק זה אנו ממליצים להשאיר את המחיר והתקציב ממנו- בסוף היום המחיר נקבע על פי גודל / איכות היהלום המרכזי יחד עם התקציב שלך. בחר את הצורה שאתה הכי מחמיא על היד ונמשכת אליה הכי הרבה בכל הנסיבות. ללא קשר לגודל הקראט, האיכות והמחיר אנו מתחייבים כי עדיין תהנו מהצורה המועדפת עליכם מבחינת המראה. זכרו שזו חתיכה שתזכו לזמן מה אז וודאו שהצורה היא האהובה עליכם היא המפתח! אחרון כל יש לזכור שכל יהלום בעל צורה מהודרת מגיע במגוון מתארים; יש טבעת יהלום לב, ממרובע יותר למוארך יותר, אז הקפד לזרוק את זה למשוואה גם בהתאם לחיתוך היהלום.

 

שלב 4: בחר את הסגנון: הגישה מלמעלה למטה: טבעת אירוסין של לורן ב ידועה בזכות תשומת הלב המוקפדת שלה לפרטים הקטנים ומסיבה זו יש חשיבות רבה לרדימה החרטנית בכל היבט עיצובי. בתכנית העיצוב המותאמת אישית שלנו אנו יכולים ליצור כל עיצוב תפאורה המוצג באתר האינטרנט שלנו, במדיה החברתית, או בהשראה חיצונית לכל אבן מרכז / גודל / צורה. אנו יכולים גם לשלב אלמנטים עיצוביים שונים של טבעות שונות לטבעת המותאמת אישית שלך. זכור שאתה יכול להשתמש בדוגמאות מכל הטבעות שלנו ולשלב כל היבט שאתה אוהב בעיצוב הטבעת המותאם אישית שלך. הגישה שלנו מלמעלה למטה מכסה תחילה את המאפיינים הבוהקים ביותר ואז עוברת לחלק המפורט יותר.

דילוג לתוכן