רעיונות למסיבת רווקות ומתנות למבוגרים עבור הכלה

המפתח לתכנון מסיבת רווקות מושלמת הוא הבנה נלהבת של הכלה. האם היא צנועה? האם יש לה צד פרוע?

 

כך או כך, דבר אחד בטוח, כל הכלות צריכות מסיבת רווקות פנומנלית (עם לפחות כמה צעצועים בצורת פין). אנו הרכבנו עבורכם את המדריך האולטימטיבי למסיבת רווקות נהדרת.

 

בחירת נושא

ראשית, עוזרת הכבוד צריכה להחליט על נושא למסיבה. אם זה חופשה בווגאס, תרצו לארוז פריטי עיצוב קלים כמו מגשי מסיבות עם פינים או בובת אהבה שאפשר לקחת אתכם לנסיעה ושמסבירה את עצמה.

 

המסיבות המקומיות יהיו הרבה יותר קלות מבחינת התכנון, העיצוב והמסלול המלא של המשחקים. בין אם אתם מקפידים על בסיס עם נושא כדי להתאים לחתונת החוף שלה או לתכנן לילה פרוע ללא מטרה מלבד לחגוג, שמירה על הכלה בחזית העניינים היא החלק החשוב ביותר.

 

משחקים של מסיבת רווקות

קנייה של צעצועים למבוגרים עשויה להיות הכיף שאיתו תתכננו את הבסיס למסיבה. לנו יש מאות מוצרים ראויים לרווקות, ממשחקים וצעצועים וכלה בתפאורה ופרטי הלבשה תחתונה סקסית שירגשו אפילו את הכלה האדישה ביותר.

 

Pass the Buck הוא חביב המסיבות שגורם לאלכוהול לזרום. ברגע שהבאז מתחיל, כל אחד יכול להשתתף בהוללות על ידי זריקת קוביות ומעקב אחר ההוראות. החל מלזייף מבטא זר וכלה בציוד בירה, העליצות צפויה להתפתח לתוך הלילה.

 

רעיונות למתנות עבור הכלה

לאחר שסיימתם את משחקי מסיבת הרווקות, שיחקתם עם פיטר, בובת האהבה, וצחקתם כל כך חזק על נושא המסיבה, הגיע הזמן לשטוף את הכלה במתנות.

 

נסו את משחק התחתונים! כל האורחים יקנו לכלה זוג תחתונים ויחברו אותם כשהיא אינה יודעת על כך. על הכלה לנחש איזה אורח קנה לה כל זוג בזמן שהיא למעשה מצטיידת בהלבשה תחתונה מדהימה לירח הדבש שלה.

 

הכנת חולצה המותאמת אישית לכלה לקראת החתונה זה תמיד ניצחון. כאשר כל השאר לא עובד, לכו על צעצועי מין לזוגות. אפשר לקנות גם ביצים סיניות, המספקות התענגות של עיסוי עדין וחושני.

כשמדובר בביצוע הרעיונות הטובים ביותר למסיבות רווקות, הכל קשור לנאמנות לאופי הכלה. למרות שזה יכול להיראות מהמם, אנו ממליצים ליצור לוח השראה ולהצמיד את המתנות והמשחקים המובילים לחידוש הרווקות שתמצאו אצלנו.

 

רק תזכרו להנות ולעשות את כל מה שתכננתם. היא מקבלת רק הזדמנות אחת לפני החתונה להנות עם כל החברות הכי טובות שלה, אז תתחשבו בזה ותהפכו את המסיבה ליום הכי מיוחד שלה עם המוצרים הנהדרים שלנו.

דילוג לתוכן