5 טיפים להשוואה נכונה בין מחירי טבעות אירוסין כשאתה על תקציב מוגבל

כשזה מגיע לרכישת טבעת אירוסין יפה, חשוב לשקול הן את התקציב והן את הסגנון והטעם האישיים. קונים רבים נוטים לרכוש טבעת אירוסין שנמצאת מחוץ לטווח המחירים המתאים ליכולת שלהם, וזה אומר שהם מכניסים את עצמם לחוב שהם לא יכולים להרשות לעצמם לשלם. הימנע מבעיה זו על ידי היצמדות לתקציב המתאים ליכולותיך כאשר אתה מחליט לקנות טבעת אירוסין.

 

הנה 5 טיפים שיעזרו לך להתחיל בחיפוש אחר הטבעת המתאימה ביותר:

 

שקול לרכוש טבעת ממתכת זולה יותר

בדרך כלל, טבעות אירוסין מיוצרות מפלטינה, זהב או לפעמים מפלדיום. למרות שפלטינה היא המתכת היקרה ביותר, עבור עין בלתי מזוינת היא נראית זהה לזהב לבן. עם זאת, ישנם הבדלים גדולים בין פלטינה לזהב לבן. פלטינה נוטה להיות עמידה יותר, בעוד שזהב לבן נוטה להבהיק. אם יש לך תקציב שאתה צריך לעבוד איתו, תוכל לבחור בטבעת מזהב לבן מבלי להקריב את המראה שלה.

 

חנות מקוונת

לקמעונאים המקוונים אין עלויות כמו שיש לחנויות פיזיות, כך שהם יכולים לקבל מבחר רחב יותר של טבעות אירוסין במחיר נמוך יותר. אתה גם יכול לקנות יהלומים בסיטונאות אם אתה רוצה לרכוש את הטבעת ואת השיבוצים בנפרד, זאת על מנת שתקבל הנחות אפילו גדולות יותר (נדבר על כך מאוחר יותר). קניות מקוונות עבור פריט כזה בעל משמעות רגשית יכולות להיות ממוטטות ​​עצבים, כך שמומלץ לבחור קמעונאי המציע אחריות לכל החיים עם מדיניות החזרות גמישה כדי להקל על הלחץ שבתהליך הבחירה. ואל תשכח לקרוא ביקורות על כל חנות שאתה חושב לרכוש בה, באינטרנט או בכל דרך אחרת, בעת תכנון רכישה כה חשובה.

 

סדר העדיפות של ארבעת המדדים החשובים לבחירת יהלום

כאשר אתה על תקציב מוגבל, רצוי לבדוק איזה מדד מתוך ארבעת המדדים הקיימים לבחירת יהלום הוא החשוב ביותר עבורך – קראט, חיתוך, צבע או בהירות. אלה ארבעת המדדים שקובעים את מחירו של יהלום. מומחים רבים בתחום היהלומים גורסים כי חיתוך היהלום צריך להיות בעל החשיבות העליונה משום שהוא משפיע על הניצוץ והבוהק של האבן, אשר נתפסים כגורמים המייחדים יהלומים מסוימים על פני אבני חן אחרות. יהלום בעל צבע עכור יבלוט למדי בהשוואה ליהלומים אחרים, ואילו יהלום עם עכירות מזערית, למשל, לא יכול להיבדק ברצינות ללא זכוכית מגדלת.

 

רד עוד קצת למטה

חלק מהאנשים לעולם לא יקנה יהלום בעל משקל קראט גדול, לדוגמה, יהלומים במשקל 1 או 2 קראט. במקום זאת, אפשר למצוא יהלום שהוא רק כחוט השערה בהשוואה למשקלים אלה. למרות שהיהלומים ייראו כמעט זהים בגודלם, המדידה המוזרה של קראט הופכת את הטבעת להרבה יותר זולה. זה עשוי להיות קשה למצוא טבעת אירוסין מוכנה עם היהלום שמתאים לתקציב שלך, אבל איתור של יהלום בנפרד אמור להיות עניין קל למדי.

 

יהלומים בודדים לעומת טבעות משובצות יהלומים

ישנן שתי אפשרויות לרכישת טבעת אירוסין: לקנות יהלום בודד בסגנון טבעת סוליטר שיש לשבצו באופן פרטי על טבעת כלשהי, או לקנות טבעת מוכנה מראש. אנשים רבים שוללים את רעיון רכישת היהלום הבודד מפני שהם מאמינים כי זה יהיה יקר יותר לשבץ אותו בעצמם מאשר לרכוש טבעת מוכנה. עם זאת, תכשיטנים רבים מעריכים כי רכישת יהלום בודד עם שיבוץ בנפרד יחסוך לך בין 15-5 אחוזים מהעלות של הטבעת. יהלומים בודדים הם גם רעיון נהדר כאשר אינך בטוח מה סגנון השיבוץ שבת הזוג שלך מעוניינת בו. במקרה זה, אתה יכול לרכוש יהלום בודד ואז תהיה לה אפשרות לבחור בשיבוץ מתאים יחד איתך לאחר הצעת הנישואין. אם אתה לא בטוח לגבי רכישת יהלום בודד, תכשיטנים רבים יציע הנחות או עסקאות על טבעות אירוסין מוכנות מראש כך שיהיה ניתן להפחית באופן משמעותי את ההוצאות.

 

הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על קלילות ועל אופטימיות בכל מה שנוגע לתהליך זה, בעיקר מפני שקיים מגוון רחב של אפשרויות כמעט אינסופיות כשמדובר על טבעות אירוסין מוכנות מראש ויהלומים בודדים. מרגיש שאתה כבר מוכן להתחיל לחפש לאהובתך את טבעת האירוסין החלומית שמגיעה לה? עשה זאת עוד היום כדי לא לפספס דילים שווים, וגם כדי שתהיה מוכן מראש לרגע החשוב ביותר בחייך.

דילוג לתוכן