13 טעויות ענק שיש להימנע מהן בעת ​​צביעת ארונות מטבח

רק שוטים ממהרים לעשות זאת בעצמם

 

ארונות מטבח צבועים עשויים להיראות פשוטים במיוחד בפינטרסט – דמיינו לעצמכם, רק כמה שכבות צבע חדש והמטבח שלכם יהיה מדהים בתוך זמן קצר! במציאות, צביעת ארונות מטבח היא פרויקט שבהחלט יש בו הרבה מהמורות פוטנציאליות.

 

כדי להגדיר לעצמכם את ההצלחה, פירטנו כמה מן החסרונות הגדולים ביותר והצגנו כיצד יש להימנע מהם בקלות. בדרך זו תוכלו להתמודד עם העבודה הגדולה הזו בביטחון. עם העצות שלנו כיצד לצבוע ארונות מטבח, בסופו של דבר תקבלו מטבח מעודכן שלא תוכלו לחכות כדי להשוויץ בו! ותסמכו עלינו, זה שווה את המאמץ – צביעת ארונות כחלק מחידוש מטבח תשנה לחלוטין את החדר שלכם.

 

 1. יש לכם ציפיות לא מציאותיות.

ארונות צבועים נראים מקסימים, אך הם לא נראים חלקים לחלוטין. אם לארונות יש חריצים פתוחים וגלויים, הם הולכים להופיע דרך הצבע. גם אם זה לא היה ברור במיוחד כאשר העץ היה מוכתם, זה יהיה ברור יותר ברגע שהצבע יתייבש. אתם יכולים למלא את החריצים, אבל זה יכול להיות אינטנסיבי בזמן ומאתגר להגיע בדיוק למצב המושלם.

 

 1. אתם לא נותנים לעצמכם מספיק זמן.

זה לא פרויקט של יום שבת בבוקר. לעתים קרובות, אנשים חושבים שזו עבודה של סוף שבוע, אבל זה לוקח לפחות ארבעה עד שבעה ימים כשאתם בונים את זמן ההכנה נכון (עם הפסקות לחטיפים, כמובן).

 

 1. אתם לא מנקים את העץ לפני הצביעה.

לא משנה כמה אתם חושבים שהמטבח שלכם נקי, אתם צריכים למחוק את הכל בעזרת מסיר שומנים. אחרת, כשמוסיפים צבע על בסיס מים לדלת מכוסה בשמן, הצבע לא יידבק. אנו ממליצים על מסיר שומנים המכונה TSP, וספוג קרצוף עדין ללא שריטות להדבקה על כתמים.

 

 1. אינכם מסירים את הדלתות והמגירות.

זהו צעד ראשון מכריע: הסירו את כל הדלתות, שלפו את המגירות והסירו את ידיות החומרה והצירים. יש אנשים שמנסים לחסוך זמן על ידי צביעה – כולל הצירים – בזמן שהכל עדיין במקום, אך זה לא תיקון לטווח הארוך. הארונות והחומרה שלכם יתחילו להראות סימני בלאי תוך חודש – או אפילו באופן מיידי. ברגע שהצבע על הצירים מתחיל להיסדק, כל מה שתוכלו לעשות הוא להסיר את הצבע, אז חסכו לעצמכם את הטרחה.

 

 1. אתם מדלגים על תיוג של הדלתות, המגירות והחומרה שלכם.

מכיוון שמה שפעם ניתק יצטרך לחזור לאותו מקום, כדאי להשתמש בתוויות ממוספרות כדי לעזור לעצמכם לזכור לאן הכל הולך. חתיכת סרט מיסוך שננעץ בחלק האחורי של כל חתיכה תעזור לכם בכך. עליכם לכתוב את המיקום המדויק של כל דבר (חשוב "מעל הכיור, שמאל") כך שלא תצטרכו לנחש לאן הכל הולך אחר כך. ואז, שימו ברגים וצירים בצנצנת לשמירה בצד.

 

 1. אתם מדלגים על ליטוש.

גם אם הארונות שלכם במצב כמעט מושלם, אתם עדיין צריכים ללטש אותם כדי שהצבע יידבק. השתמשו בנייר זכוכית באמצע הספקטרום (150 או 200) ופשוט תנו לכל המשטחים שפשוף מהיר. אתם לא מנסים להגיע לעץ החשוף, אלא אתם רק רוצים להפוך את פני השטח ממבריק למט.

 

 1. הארונות שלכם אינם נקיים מאבק לפני שאתם צובעים.

נקו אבק לפני שאתם אפילו חושבים לטבול את המברשת בצבע. כמה חתיכות אבק בלבד יכולות להרוס את המראה. אתם תקבלו גימור עם גרגרים וזה ייראה כאילו צבעתם על חול. כדי לתקן את זה, תצטרכו ללטש הכל ולצבוע מחדש.

 

 1. אתם לא מרימים ארונות לפני שאתם צובעים.

אם אתם לא מרימים את הארונות שלכם לפני הצביעה, אתם מסתכנים בחוסר צבע בקצוות ובפינות. הניחו דלתות על מקום יציב כך שתוכלו לתמרן ביתר קלות עם מברשת הצבע סביב הקצוות התחתונים.

 

 1. אינכם משתמשים בצבע פריימר.

מפתה לדלג על הצעד הזה, אך קחו בחשבון את זה: המטבח המוגמר שלכם יכול להיראות מדהים ואז, שלושה שבועות או שלושה חודשים אחר כך, חתיכות בעץ יכולות להתחיל לדמם את הצבע שלכם. השתמשו בפריימר חוסם כתמים ולא תקבלו כתמים בהפתעה כאשר הצבע מתייבש.

 

 1. אתם מציירים את משטחי הארונות בסדר הלא נכון.

אל תקפצו ממש פנימה: כדאי להתחיל לצבוע את החלק האחורי של הדלתות במקום את הקדמי. למה? כי אם תסובבו את הדלת מוקדם מדי והצבע עדיין טרי, הוא לפחות יפנה אל פנים הארון.

 

 1. אתם בוחרים בצבע הלא נכון.

כמובן, אין צבע נכון או לא נכון למטבח שלכם. אבל לגבי ארונות, חשוב שתעשו את זה נכון בפעם הראשונה. הפרויקט הזה קל, אבל זה לא סוג העבודה שתרצו לבצע מחדש בכל עת אם אתם לא אוהבים את הצבע.

 

אנו מציעים לצבוע לוח פוסטר גדול בצבע שאתם שוקלים לצבוע איתו את הארונות (בדרך כלל אתם יכולים להשיג לוח קטן במחיר של כמה שקלים בלבד). תלו אותו ליד המשטח האחורי והמכשירים שלכם, וכך תוודאו שזה באמת הצבע שאתם רוצים. אם אתם תקועים באיפה להתחיל, עיינו בהשראת טרנדים של צבעים.

 

 1. אתם בוחרים בצבע הלא נכון.

למרות שצבע איכותי עשוי לעלות קצת יותר מצבעים אחרים על המדף, זה שווה את זה. וכנראה שלא תשתמשו יותר משני גלונים של צבע, כך שהעלויות לא יהיו כמו שאתם צובעים חדר שלם.

 

מודאגים מסימני מברשת גלויים? עברו עליהם בעזרת רולר כדי להחליק את העניינים. אם אתם מנוסים יותר, אתם עשויים לאהוב את הגימור היפה של אקדח ריסוס, אבל זה קצת יותר מסורבל מאשר מברשת.

 

 1. אתם ממהרים להחזיר את הארונות.

כן, זה סופר מעצבן לחכות כמה ימים עד שהצבע מתייבש. אבל אם אתם מכתימים בטעות את הצבע, אתם צריכים ללטש את הדלת ולצבוע אותה מחדש (אמת קשה שכל אישה שמיהרה לעזוב את מכון הציפורניים בוודאי מבינה). ככל שזה הורג אתכם לבהות בדלתות שמתייבשות על הרצפה, עדיף לחכות מאשר למהר ולגרום לנזק.

דילוג לתוכן