10 יתרונות של שמשיות גן

אנשים רבים אוהבים לעצב יפה את החצר האחורית שלהם עם שמשיות גן כדי להפוך את החלל הזה לנוח ומזמין יותר, תוך סיפוק הגנה לריהוט הגן מפני פגעי מזג האוויר. אם יוצא לכם להחליף את הריהוט היקר שלכם לעתים קרובות, כדאי לכם לשקול לרכוש שמשיית גן.  

 

לפניכם 11 יתרונות של שמשיות גן שיעזרו לכם להבין למה גם אתם צריכים אותן:

 

  1. שולחנות עץ עשויים מבול גדול

סגנון ריהוט שהפך לפופולרי יותר ויותר כרוך בלקחת בול עץ גדול ולהשתמש בו כשולחן קוקטיילים. אבל עץ גולמי מתחיל לאבד מהיופי והחיוניות שלו כאשר הוא חשוף לגשם ולגורמים סביבתיים אחרים, ולכן שמשיות גדולות לגינה הן הכרחיות לשמירה על איכות רהיטי העץ שלכם. ללא שמשיה, תוכלו למצוא את עצמכם מחליפים את ריהוט הגן בתדירות גבוהה יחסית.

 

  1. שטיחים לפטיו

אנשים רבים אוהבים שטיחים. חלק קונים חדשים מעת לעת, חלק מחדשים את השטיחים הישנים בשיטת "עשה זאת בעצמך" עם צבעים מיוחדים לכך. בין אם כך או כך – שמשיית גן נחוצה כדי להגן על צבעי השטיחים מפני דהייה, וכדי לשמור על האחידות והאסתטיקה של העיצוב החיצוני.

 

  1. ריהוט גן מפלסטיק

לא משנה אם אתם מעוניינים בהצללה עבור כריות הבד שהבאתם מחו"ל או הריהוט החדש שזה עתה קניתם, שמשיות גן מוסיפות מגע אלגנטי לעיצוב הכולל, וכן מגנות על החפצים היקרים שלכם מפני נזקי השמש והגשם.

 

  1. מיטות גן מעץ

אם יש לכם בחצר מיטות גן יפות מעץ, כדאי לכם גם לקנות שמשיה איכותית. השמשיה נועדה לשמש מקום נוח להירגע בו וכן הגנה על חפצים יקרים. לא הייתם רוצים לתפוס תנומה ארוכה בשמש, אלא אם אתם יכולים להנות מהנוחות של לשכב גם בצלן.

 

  1. שולחנות עץ צבועים

שולחנות עץ צבועים שנבנו בעבודת יד יכולים להיראות כמו יצירות מופת מפוארות, במיוחד אם מוסיפים לעיצוב שלהם גם טקסטורות שונות לגיוון. אם יש לכם שמשיית גן, היא תגן על השולחן שלכם מדהיית צבע ובלאי של העץ. בנוסף, שמשיה מוסיפה חן רב לעיצוב הכללי של החצר.

 

  1. שולחנות מצמיגים ישנים

אתם יכולים לצבוע כמה צמיגים ישנים, לערום אותם זה על זה ולהניח מעל פלטת זכוכית. עכשיו יש לכם שולחן. שמשיית גן מרשימה רק תוסיף ליופי של הריהוט בחוץ ותגרום לו להיראות יפה בהרבה.

 

  1. שולחנות צד עגולים מבטון

לוחות עגולים מבטון מתאימים מאוד לשמש כשולחן צד, ואם תוסיפו לו שמשיית גן היא תשלים את המראה עם גימור עכשווי ואסתטי מאוד.

 

  1. שולחנות גינה מעץ וזכוכית

אם אתם לא יכולים לכרות גזע עץ בחצר האחורית שלכם כדי ליצור שולחן שלם, נסו לקחת ממנו חתיכה עגולה ורחבה אחת במקום והוסיפו מעל פלטת זכוכית. כדי להפוך את זה למושלם, הוסיפו שמשיית גן ליופי ולהגנה מפני פגעי מזג האוויר.

 

  1. ריהוט גן עשוי ממתכת

אם ריהוט הגן שלכם עשוי ממתכת, כדאי לכם לשקול לרכוש שמשיית גן גדולה שתגן עליו מפני קורוזיה. ריהוט כזה נחשב ליקר, ואין צורך להחליפו לעתים קרובות אם ישנה שמשיה המגנה מפני גשם.

 

  1. שולחנות חימר

אתם יכולים להדביק יחד אגרטלים מחימר ולהניח עליהם לוח אבן או זכוכית. שמשיית גן תסייע לכם לשמור על האגרטלים מפני הצטברות של מים בתוכם וכן תדגיש את המראה היפה והמיוחד של השולחן.

 

חושבים שאתם זקוקים לשמשיית גן? גם אנחנו. מדובר בפתרון קל לכל כך הרבה בעיות שדורשות תחזוק מתמיד, אז כל מה שנשאר לכם לעשות זה לחפש שמשיית גן מתאימה לחצר שלכם וליהנות מהיתרונות הרבים שיש לה להעניק לכם.

דילוג לתוכן