מגהבול

רוצה לדעת על המבצעים הכי חמים של מגה בול?

המבצעים שמעניינים אותי:
הרשת שמעניינת אותי:
* שדה חובה
פרטים אלו אינם נדרשים עפ"י חוק אלא על מנת ליצור עמך קשר ולדוור אליך מעת לעת הצעות מיוחדות של הרשת. מגה מתחייבת שלא למסור את פרטיך לכל גורם שמחוץ לרשת. במידה ותהיה מעוניין תוכל בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.
שלח

אודות

רשת מגה בול מזמינה אתכם לבוא ולקנות ברשת הזולה ביותר.

"מבחן העגלות" שערכנו בשנה האחרונה במספר רב של ערים ואזורים בישראל, הוכיח חד משמעית – בכל הנוגע למחיר זול אנחנו מספר אחת.

כשאנחנו אומרים שאנחנו זולים, אנחנו מתייחסים למחיר אבל לא למוצרים- כל המוצרים הנמכרים במגה בול הם מוצרים איכותיים מבית טוב. לא התפשרנו על איכות המוצרים ולא על הבריאות שלכם. אצלנו תיהנו ממוצרים איכותיים במחיר הזול ביותר, כמו למשל הבשר שלנו- בשר איכותי ובפיקוח, ועדיין זול כמו אצל המתחרים.

מאז השקת הרשת, בדצמבר 2008, שמנו לנו למטרה לעודד תרבות קנייה נבונה ומושכלת בשיתופכם, הקונים.

כדי לעשות זאת, יצרנו מגוון של שירותים ומוצרים שהופכים את חווית הקנייה להרבה יותר פשוטה ועוזרים לכם לבצע קנייה נבונה - לקנות רק מה שאתם צריכים במחירים הכי זולים:

במגה בול תמצאו את המחירים הכי זולים  וזה בדוק!!במגה בול תמצאו הצגה ברורה ובולטת של המחיר ליחידת מידה בנוסף על מחיר המוצר (לדוגמא: מחיר לליטר שמן, מחיר לק"ג קורנפלקס ועוד) כדי לעזור לכם להשוות בקלות בין המוצרים השונים בגדלים השונים.

במגה בול תמצאו את מוצרי מותג "מגה": כדי לעזור לכם להתנסות במגוון מוצרים איכותיים במחיר נמוך ומשתלם.

במגה בול תוכלו להצטרף למועדון YOU , מועדון  הלקוחות של רשתות מגה שמעניק לחבריו מגוון רחב מאוד של הטבות ומבצעים  שחוסכים לכם הרבה כסף.

בכדי לאפשר לכם נגישות קלה לחנויות הרשת, פרשנו עבורכם לא פחות מ-62 סניפי מגה בול, מצפת ועד אילת.

אנו גאים לפתוח בפניכם את דלתנו, ויותר מנשמח לקבל מכם פידבקים או הצעות לשיפור חווית הקנייה במגה בול.

מגה בול. בטוח שקנית זול.